گزیده ای درباره اعتمادسازان ایمن صنعت

شرکت اعتمادسازان ایمن صنعت آیندگان درسال 1393 با همراهی جمعی از نخبگان دانشگاه های معتبرعلمی از جمله دانشگاه صنعتی شریف، فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات مربوط به اطفاء حریق به صورت علمی آغاز نمود و در سال 1396 موفق به ثبت با تکیه بر تیم تحقیق و توسعه اختراع “سیلندر آتش نشانی با تکنولوژی آب، فوم و هوای فشرده” شد. درحال حاضر شرکت خود درحال تولید و خلق محصولات خلاقانه و نوآورانه درکارخانه ای به مساحت 12 هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی شکوهیه است .

Compressed Air Foam System

موثرترین، قوی ترین و به روزترین تکنولوژی اطفای CAFS ، از نظر مجرب ترین مهندسان حریق درکشورهای پیشرو در صنعت آتش نشانی حریق است .

شرکت ایمن صنعت با دستیابی به این تکنولوژی با افتخار توانسته است تا کشور ایران را به عنوان سومین کشور تولید کننده این تکنولوژی در راستای تلاش برای دستیابی به خودکفایی و رونق تولید پس از کشورهای آلمان وآمریکا به جهانیان معرفی نماید.

شرکت ایمن صنعت با دستیابی به این تکنولوژی با افتخار توانسته است تا کشور ایران را به عنوان سومین کشور تولید کننده این تکنولوژی در راستای تلاش برای دستیابی به خودکفایی و رونق تولید)پس از کشورهای آلمان وآمریکا) به جهانیان معرفی نماید.

شرکت ایمن صنعت در راستای تلاش برای دستیابی به خودکفایی و رونق تولید ملی، که همانا وظیفه خود میداند، استفاده از هرگونه قطعات تکنولوژی و… خارجی را غیر ضروری دانسته وکلیه مواد اولیه و سایر ملزومات خود را با تکیه بر دانش و توانایی مهندسان ایرانی تولید می نماید.

شایان ذکر است به استناد نامه ثبت اختراع به شماره 96882 سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امتیاز استفاده از این تکنولوژی وتولید کلیه ی محصولات مرتبط با آن به مدت 20 سال انحصاراً در اختیار شرکت ایمن صنعت است .

لیست تعدادی از مشتریان ایمن صنعت

حرم مطهر حضرت معصومه میهن کوشش رادیاتور فولاد غرب آسیا
اداره کل زندان ها طبیعت های کلین پتروشیمی مولدان شیمی
شیرژال ورزیران تهران پلیمر یارا فوم پلی اتیلن تهران
ساینا پایون فام آراد فم دارو الیاف سین ا
کارتن کاسپین رنگ محار تولیکا مرکز خرید تندیس
تشک وگال ایزوگام داناکام دپی شیمی پوشش کالا
روانکار صنعت ایستکول توری ن بافت گواش پتروشیمی سایناشیمی
مبل ویستا کارسازان محب پلیمر دوام شیمی
استار باند پویا هنرنوین پترواکسیرطوس الیاف ابریشم ماهان